LAZER KESİME ÖZEL AZOT JENERATÖRLERİ | NotaGaz
LAZER KESİME ÖZEL AZOT JENERATÖRLERİ

LAZER KESİME ÖZEL AZOT JENERATÖRLERİ

Doğrudan sahada gaz üreten NOTA GAZ MAKİNA Azot jeneratörlerinin kullanımıyla maliyetlerden tasarruf edin ve CO2'yi azaltın.Azot jeneratörlerimiz, lazer kesim için %99,9999'a kadar saflığı garanti eder. Bu, %50'ye varan maliyet indirimi sağlar. İhtiyaç duyduğunuz nitrojeni gerektiği gibi doğrudan sahada üretin.

NOTA GAZ MAKİNA Azot Jeneratörleri mevcut basınçlı havadan nitrojen üretir. İlk olarak, hava, yağ buharları ve partiküller gibi safsızlıkları gidermek için bir ön filtreleme ünitesinden geçirilir. Temizlendikten sonra basınçlı hava akışı daha sonra adsorpsiyon tanklarına yönlendirilir. Oksijen molekülleri uzaklaştırılır ve basınç çiğlenme noktası düşürülür. Sonuç olarak temiz, kuru ve yüksek saflıkta nitrojen gazı oluşur. Üretilen nitrojen daha sonra 200 bar'a yoğuşturulmadan önce bir depolama teknesine taşınır.

NOTA GAZ MAKİNA Azot Manifoldları, bu sürecin bir parçası olarak depolama olarak kullanılır. Büyük depolama hacmi sayesinde, yoğun tüketim de zorlanmadan karşılanabilir. Bu yeni konsept, Azot un size sağladığı kendi kendine yeterlilik sayesinde maliyetlerinizi %50'ye varan oranlarda düşürmenizi mümkün kılar. Basınçlı hava sıcaklığı, basınç yoğuşma noktası, basınç, Azot saflığı ve Azot  basıncı gibi tüm değerler, Kontrol Panelimiz aracılığıyla sürekli olarak kontrol edilir ve kaydedilir. NOTA GAZ MAKİNA Azot jeneratörlerinin etkinliği, size en başından itibaren tasarruf sağlayacaktır. Azot jeneratörü standart olarak RMB ile donatılmıştır ve dünyadaki herhangi bir bilgisayardan uzaktan izlenebilir.Copyright 2023 & Her Hakkı Saklıdır.

google-site-verification: google4cf65cdcc11f7232.html